Novinky v sortimentu

V kategorii Novinky v sortimentu jsou tyto kategorie:

Pila STIHL Carbon Concept

Působivé výsledky studie proveditelnosti: Rekordní hodnota poměru hmotnosti a výkonu u první řetězové pily s elektronicky řízeným vstřikováním paliva.

Robotické sekačky iMow

Hledáte spolehlivého pomocníka na zahradu? Vše, co musíte udělat pro perfektně udržovaný trávník, je nedělat vůbec nic!

ForestPlus - nový adhezní olej na pilové řetězy

Jako ekonomickou alternativu k polosyntetickým olejům SynthPlus nebo biologicky odbouratelným rostlinným olejům BioPlus nově nabízíme cenově velmi výhodný olej ForestPlus, vyrobený na bázi minerálního oleje, jehož složení je optimalizováno pro účel mazání řezných souprav pil.

Novinka mezi akumulátorovými pilami – MSA 200 C-BQ

Poté, co se na trhu velmi dobře etablovala akumulátorová pila STIHL MSA 160 C, rozšiřujeme naši nabídku akumulátorových strojů o další model, novou pilu MSA 200 C-BQ.

Ruční postřikovač STIHL SG 31

Napadly Vaše růže mšice? Objevilo se na Vašem záhonu s jahodami padlí? Motorový rosič STIHL SR 430 je skvělý stroj, ale řešit s ním takové problémy je jako jít s kanónem na komára.

Nové benzínové sekačky VIKING MB 253 a MB 253 T

Do rodiny benzínových sekaček VIKING přibyly dva modely - MB 253 (bez pojezdu) a MB 253 T (s pojezdem), které vynikají v poměru cena/výkon. Oba přírůstky mají všechno, na co je uživatel u sekaček značky VIKING zvyklý...

Akumulátorová zahradní technika

Energie z akumulátoru se systémem. Nová dimenze akumulátorové zahradní techniky. V aktuální nabídce je pila, vyžínače, zahradní nůžky, sekačka a zahradní foukač.
© 2023, Cermanovi - Studenec s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing